Dames VV HEBES op toernooi in Ede

In het weekeinde van 28-29-30 mei deden de dames van VV HEBES mee aan een toernooi in Ede. Kern van dit toernooi zijn de feestavonden die zijn weerga niet kennen en uiteraard duren tot de late uurtjes. Indrukwekkend om te zien dat deze feesten totaal geen invloed hadden op het spel van onze dames, waarvoor respect. En dan ook nog een beker winnen, dat is echt klasse. Met deze toernooi deelname werd het seizoen al voor een deel afgesloten. Het sportieve feestweekeinde was heel goed voor de teamspirit.

Binnenkort nog een BBQ en dan start echt de zomerpauze waarin we ons opladen voor andermaal een sportief en gezellig seizoen waarbij ook serieus zal worden ingezet op een hogere klassering.

Onze dank gaat uit naar Dhr. Wim Slangen, van Wim Slangen Sports - de Echte Sport Speciaal Zaak, die voor een zeer aantrekkelijke prijs de speciale toernooi outfit mogelijk maakte en naar Dennis en Marjolein voor de lange rit om ons te komen aanmoedigen.

Eric Coenen, Jos van Dijk.