VV HEBES B1 eindigt als tweede in bekerfinale

Met de bus naar Schijndel, de bekerfinale. De sfeer zat er goed in. HEBES begon goed aan de wedstrijd en kwam op voorsprong door een goal van Jorrit: 1-0. Daarna kwam I.V.O. beter in hun spel en volgde de gelijkmaker: 1-1. Nog voor rust kwam HEBES op achterstand: 1-2. Na de peptalk in de rust begon HEBES weer goed aan de wedstrijd. Dit resulteerde in de gelijkmaker. Lars Pouls scoorde: 2-2. Ondanks het betere spel van HEBES viel de winnende goal niet. Dit betekende na het fluitsignaal gelijk strafschoppen. Het geluk was aan de zijde van I.V.O. en de strafschoppen werden door HEBES verloren met 4-5.

Een tweede plek in de bekerfinale, een topprestatie die VV HEBES weer op de kaart zet.

Heren, geniet van jullie feestje, het is jullie gegund.

Fotografie: Mike Aretz Fotografie