VV HEBES B1 naar halve finale beker

De B1 staat in de halve finale van de beker na een 2-1 winst tegen de B1 van EHC in Hoensbroek. VV HEBES startte goed. Toch was het EHC dat na 10 minuten een 1-0 voorsprong nam. Een corner werd door een lange man van EHC bij de tweede paal ingekopt. VV HEBES bleef echter goed en fel voetballen en zette de verdediging van EHC onder druk. Dat leverde een kwartier later de verdiende gelijkmaker op.

Ook na rust had VV HEBES de wedstrijd in handen en hing de 1-2 in de lucht. Bijna was het echter toch het fysiek sterke EHC dat scoorde. Maar de spits van EHC rondde slecht af. Even later wist VV HEBES wel het net te vinden na goed combinatiespel. Die 2-1 voorsprong werd niet meer uit handen gegeven. Proficiat mannen! Nog één winstpartij te gaan en dan op naar de finale op 30 of 31 mei in Schijndel.