VV HEBES Carnavalsbal 2012

Het VV HEBES Carnavalsbal 2012 was weer een groot succes. Met de prinsen, prinsessen en 't gevolg van zowel de Gangmaekers als de Jokers was het een geweldig feest. Ook Voetbalprinses Sonja I 2011 was deze avond aanwezig. In haar laatste woorden benadrukte ze het geweldig gevonden te hebben. Met haar lijfspreuk: "Mit de maedjes aan de bal ein baeter carnaval" en een laatste polonaise voorop nam ze afscheid.

Van het gekke bekken trekken tot het mooist verkleed, aan de wedstrijden werd goed meegedaan! Ook de raad van 11 van de Gangmaekers was goed vertegenwoordigd met het gekke bekken trekken, hiervan natuurlijk ook geweldige foto's. Kort om een avond die je niet had willen missen! Onderbegeleiding van de DJ's Ralf & Roel werd de polonaise gelopen, gezongen en gedanst. Het is fantastisch om te zien hoe geweldig de jeugd van de Gangmaekers en de Jokersmet elkaar omgaan. Er wordt gelachen, gezongen, gedanst, gefeest maar vooral veel lol gemaakt.

Het hoogtepunt van de avond was toch wel het uitroepen van Voetbalprins Sam I! Die dit jaar onder zijn lijfspreuk: "Mit deze vastelaovundj steut nemes boete spjel" onze club gaat vertegenwoordigen. Ook een speciaal woord van dank aan de mensen die geholpen hebben met versieren, de mensen achter de bar, de jongens van de bonnen, de DJ's en Toon Mulder voor het openen van deze prachtige avond.

Bedankt names de organisatie en presentatoren: Lars van Herten & Semmy Mulder.
Alaaf!

Bekijk de foto's >>>