VV HEBES F1 - SHH F3

Doordat we drie afmeldingen hadden begonnen we vandaag met Daan aan de wedstrijd. Wij hadden geen wissels en de tegenstander had er 3. We moesten allemaal vol aan de bak.

Toch kwam SHH al snel op voorsprong. Door goed samen te spelen worstelden we ons door de achterhoede van Herten heen en kon Torsten de gelijkmaker binnenschieten. Net voor de rust kon Luca ook nog fraai de 2-1 binnenschieten en konden we met een goed gevoel aan de ranja. Meteen in de 2e helft schoot Torsten met een venijnig balletje op goal, om de keeper, maar helaas op de paal. Jop en Daan moesten flink rennen vandaag op het middenveld. Brent en Bjorn zorgden er met goed verdedigend werk voor dat de tegenstander geen goal kon maken. Ook Luc lukte het lang om zijn goal leeg te houden. Maar in de allerlaatste seconde kon SHH uit een corner de gelijkmaker inschieten. Het was een mooie wedstrijd met de complimenten voor het team. Goed gewerkt allemaal!! 

PP