Wedstrijdverslag: HEBES E2 –Panningen E3

Vandaag was ik de aanvoerder van ons team, super! We gaven meteen met zijn allen vol gas, want we moesten winnen vandaag. We kregen een hoekschop die ik mocht nemen (Cas Nevels) en scoorde 1-0. Snel daarna kreeg Bart een super kans en die werd ook benut door hem 2-0. We werden steeds sterker. Jorre maakte het volgende doelpunt 3-0. Even zakten we wat in waardoor Panningen een penalty kreeg. De penalty werd goed gestopt door onze keeper Bram.

De ruststand was 3-0. De tweede helft begonnen we rustig maar na 10 minuten werd er toch gescoord, mooi over de keeper van Panningen heen. Jens mocht het doelpunt op zijn naam zetten 4-0. Door goed samenspel tussen Jorre en Finn werd er wederom gescoord (Finn) 5-0. Goed gewerkt en een dikke duim voor alle spelers van de E2 en de trainers.

Cas Nevels