default-header

Ben jij een enthousiaste voetbalster en op zoek naar een gezellig en sportief team?

HomeBen jij een enthousiaste voetbalster en op zoek naar een gezellig en sportief team?

Ben jij een enthousiaste voetbalster en op zoek naar een gezellig en sportief team?

Ben jij een enthousiaste voetbalster en op zoek naar een gezellig en sportief team?
dinsdag  30 mei

Of ken je iemand die perfect in ons team zou passen? Dan zijn wij op zoek naar jou! 🫵⚽

Het dames 30+ vrijdagavond team van VV HEBES is op zoek naar nieuwe speelsters die het plezier in het voetbal willen delen. Ons team bestaat uit gepassioneerde voetbalvrouwen die elke week op woensdag trainen en om de week op vrijdag deelnemen aan een 7 tegen 7 competitie. Tijdens de competitie spelen we 4 wedstrijden van 15 minuten. Het niveau is recreatief, waarbij gezelligheid en sportiviteit voorop staan.. 🙌

Dames die geïnteresseerd zijn, zijn van harte welkom om een paar keer vrijblijvend met ons mee te trainen. Zo kun je ervaren of het team en de sfeer bij VV HEBES bij jou past. 😁

 

Of word jij onze nieuwe trainer?

We zijn daarnaast ook op zoek naar een trainer die ons team wil begeleiden en motiveren. Zou jou het leuk lijken om met een groep enthousiaste dames te werken? Dan nodigen we je van harte uit om contact met ons op te nemen.

Als je interesse hebt om deel uit te maken van ons team als speelster of trainer, Neem dan contact op met Geert Vullings. We kijken ernaar uit om van je te horen!

Geert Vullings
☎️ +31 6 15 11 69 76
📩 voetbaltechnisch@vvhebes.nl

Terug naar overzicht