default-header

Hoofdsponsor Peeters Tweewielers in het zonnetje gezet

HomeHoofdsponsor Peeters Tweewielers in het zonnetje gezet

Hoofdsponsor Peeters Tweewielers in het zonnetje gezet

Hoofdsponsor Peeters Tweewielers in het zonnetje gezet
Hoofdsponsor Peeters Tweewielers in het zonnetje gezet
woensdag  24 mei

Al jarenlang ondersteunt Peeters Tweewielers met trots onze club VV HEBES. Hun toewijding en financiƫle steun zijn van onschatbare waarde voor onze club. En dit seizoen hebben ze ons extra verrast en verblijd.

Dankzij Peeters Tweewielers zijn alle seniorenteams van VV HEBES voorzien van gloednieuwe trainingspakken. Onze spelers stralen nu niet alleen op het veld, maar ook daarbuiten! Maar daar blijft het niet bij. VV HEBES 1 heeft ook mogen genieten van nieuwe trainingssetjes, die hen de stijlvolle uitstraling geven die ze verdienen.

Het bestuur en alle leden van VV HEBES willen Johan en Lenny van Peeters Tweewielers enorm bedanken voor hun financiƫle steun de afgelopen jaren. Jullie hebben een diepe impact op onze vereniging en dragen bij aan het succes en de groei van onze club.

We hopen dan ook van harte dat we Johan en Lenny nog vele jaren mogen begroeten als hoofdsponsor Ć©n trouwe bezoekers op ons sportpark. Samen blijven we bouwen aan een geweldige voetbalvereniging voor onze spelers en fans.

Peeters Tweewielers, bedankt voor jullie support!

Terug naar overzicht