default-header

Ook dit jaar gaan we weer op VV HEBES jeugd voetbalkamp

HomeOok dit jaar gaan we weer op VV HEBES jeugd voetbalkamp

Ook dit jaar gaan we weer op VV HEBES jeugd voetbalkamp

Ook dit jaar gaan we weer op VV HEBES jeugd voetbalkamp
zaterdag  7 mei

Ook dit jaar gaan we weer op jeugdkamp

Dit jaar gaan we als vanouds weer een heel weekend weg naar onze vertrouwde kamplocatie te Opoeteren in België. Het Jeugdvoetbalkamp vindt plaats van vrijdag 10 juni vanaf 19.00u tot en met zondag 12 juni tot 15.00u.

Het is de bedoeling dat jij je opgeeft voor het hele weekend in verband met het maken van de teams en andere zaken. Voor alle jeugdteams tot en met J013 is dit als vanouds het hoogtepunt van het seizoen! Inschrijven kan via onderstaand formulier.

Het inschrijfgeld voor dit prachtige weekend bedraagt €45,- euro per kind. Bij inschrijving graag dit bedrag overmaken op rekening:
NL 95 RABO 0119600897
T.n.v: VVHEBES

O.v.v: Jeugdkamp 2022 en naam van de deelnemer(ster)

Het kamp kan niet zonder vrijwilligers en de mogelijke hulp van ouders

Mocht u als ouder een bijdrage willen leveren als hulp aan het kamp op zaterdag en/of zondag of als nachtwaker dan kunt u dit aangeven bij de inschrijving van uw zoon of dochter (door het aanvinken van de juiste keuze). Naar aanleiding van de inschrijvingen zullen we deze mensen later informeren wanneer en welke hulp, denk aan opruimen, spelbegeleiding, poetsen etc. nodig is.

Informatie

Terug naar overzicht