default-header

Oos noew zjwart roead!

HomeOos noew zjwart roead!

Oos noew zjwart roead!

Oos noew zjwart roead!
Oos noew zjwart roead!
Oos noew zjwart roead!
Oos noew zjwart roead!
Oos noew zjwart roead!
zaterdag  6 januari

In het kloppende hart van VV HEBES vieren we een nieuw hoofdstuk, een frisse start die we met trots aan jullie presenteren: ons fonkelnieuwe zwart-rode tenue. Dit is niet zomaar een kledingstuk; het is een symbool van onze collectieve toewijding, groei en streven naar perfectie.

Van recreatieve spelers tot degenen die het veld betreden met prestatiedoelen en van jong talent tot door de wol geverfde spelers, ons zwart-rode tenue omarmt de diversiteit van onze club. Het is meer dan alleen een shirt; het is een belichaming van onze gedeelde trots en toewijding aan de voetbalsport.

In het strakke ontwerp weerspiegelt het rood de passie die we koesteren voor het voetbal, terwijl de zwarte strepen de dynamiek van onze bewegingen op het veld weergeven. De klassieke zwarte broek symboliseert de tijdloze elegantie die ons kenmerkt, terwijl de zwarte kousen met een subtiele rode bies een vleugje flair toevoegen.

Draag het met trots, want dit is niet zomaar een tenue: Dit is wie we zijn!

Terug naar overzicht

Video: Oos noew zjwart roead!