default-header

Peter Berben onderscheiden met het predicaat Scheidsrechter van Verdienste

HomePeter Berben onderscheiden met het predicaat Scheidsrechter van Verdienste

Peter Berben onderscheiden met het predicaat Scheidsrechter van Verdienste

Peter Berben onderscheiden met het predicaat Scheidsrechter van Verdienste
Peter Berben onderscheiden met het predicaat Scheidsrechter van Verdienste
Peter Berben onderscheiden met het predicaat Scheidsrechter van Verdienste
maandag  12 juli

KNVB-scheidsrechter Peter Berben is vrijdagmorgen 9 juli onderscheiden met het predicaat Scheidsrechter van Verdienste. KNVB-Ambassadeur Jan Heijnen reikte de onderscheiding met certificaat uit tijdens de CCO Bijeenkomst in de kantine van VV HEBES. Peter heeft deze onderscheiding verdiend voor zijn jarenlange inzet als gewaardeerd scheidsrechter en voor zijn werkzaamheden als voorzitter van COVS Roermond.

Terug naar overzicht