default-header

Pim Hendrix langer trainer bij VV HEBES

HomePim Hendrix langer trainer bij VV HEBES

Pim Hendrix langer trainer bij VV HEBES

Pim Hendrix langer trainer bij VV HEBES
Pim Hendrix langer trainer bij VV HEBES
maandag  21 februari

Pim Hendrix uit Venlo verlengt zijn contract als trainer van derdeklasser VV HEBES. De 27-jarige trainer is momenteel bezig aan zijn derde seizoen bij de club. Helaas heeft hij vanwege de corona pandemie tot nu toe nog geen volledig seizoen met het jonge eerste elftal, dat volledig uit eigen spelers bestaat, kunnen werken. Mede daarom is hij gemotiveerd om ook het volgende seizoen bij VV HEBES aan de slag te gaan.

Spelers van het eerste team en bestuur van VV HEBES zijn zeer tevreden over de fanatieke, prettig in de omgang werkende trainer. Bovendien heeft Pim veel gevoel, oog en aandacht voor de gehele club. In zijn dagelijks leven is Pim trainer in de jeugdopleiding van Fortuna Sittard.

VV HEBES wenst Pim veel succes, ontwikkeling en plezier met het eerste elftal.

Terug naar overzicht