default-header

Scoor nu je tickets voor het 100 jarig jubileumfeest

HomeScoor nu je tickets voor het 100 jarig jubileumfeest

Scoor nu je tickets voor het 100 jarig jubileumfeest

Scoor nu je tickets voor het 100 jarig jubileumfeest
dinsdag  5 maart

Het wordt een weekend vol festiviteiten en bijzondere herinneringen, en jij wilt erbij zijn! VV HEBES nodigt je uit om deel uit te maken van hun 100-jarig jubileumfeest van 9 tot en met 12 mei. Mis deze kans niet en scoor nu je tickets voor de vrijdag en zaterdag! Het belooft een geweldig evenement te worden met grote artiesten en onvergetelijk entertainment!

Vrijdag 10 mei: HeBeatz

Op vrijdag start het feest met een speciale spellen- en beweegdag voor de bewoners van Koraal en Daelzicht. Om 15.30 uur zal Patrick Geraeds het podium betreden om het publiek te vermaken. Het avondprogramma is gewijd aan HeBeatz en biedt optredens van diverse DJ’s, waaronder Time Beatz, Koen Leduc, en Adrelina.

  • 11:00-15:30 uur: Spellen- en beweegdag Koraal & Daelzicht
  • 15:30 uur: Optreden Patrick Geraeds
  • 19:00-00.30 uur: Feestavond met Time Beatz, Koen Leduc en Adrelina

Zaterdag 11 mei: Kick-S-A

Op zaterdagavond wordt het feest voortgezet met een ‘Kick Some Ass’ avond, gevuld met bekende artiesten en een fantastische band. Een feestavond voor iedereen ouder dan 16 jaar:

  • 19:00-01:00 uur: Feestavond met DJ Into the Nineties, Otto Wunderbahr en de topact Hard2Get

Scoor hier je tickets

Terug naar overzicht