default-header

VV HEBES huldigt maar liefst 28 jubilarissen

HomeVV HEBES huldigt maar liefst 28 jubilarissen

VV HEBES huldigt maar liefst 28 jubilarissen

VV HEBES huldigt maar liefst 28 jubilarissen
VV HEBES huldigt maar liefst 28 jubilarissen
VV HEBES huldigt maar liefst 28 jubilarissen
VV HEBES huldigt maar liefst 28 jubilarissen
VV HEBES huldigt maar liefst 28 jubilarissen
VV HEBES huldigt maar liefst 28 jubilarissen
dinsdag  21 juni

Afgelopen zondag heeft VV HEBES, tijdens de seizoen afsluitende HEBES-dag maar liefst 28 jubilarissen gehuldigd. Dat laat zien dat het wel goed zit met de clubliefde bij VV HEBES. Kenmerkend waren naast 10 jubilarissen die 25 jaar bij VV HEBES zijn de 15 leden die al 40 jaar lid zijn van de club. Hieronder veel oud spelers en nagenoeg allemaal vrijwilligers.

De toppers onder de vrijwilligers waren Ton van Deijzen (50 jaar), Wim Rijckx (60 jaar) en Sjra Theunissen die maar liefst 75 jaar lid is. Volgens Sjra is liefde voor de voetbalsport het belangrijkste om het zo lang vol te houden. Alle jubilarissen nogmaals proficiat met het jubileum.

Terug naar overzicht