default-header

VV HEBES steunt 5de Roermond City Swim

HomeVV HEBES steunt 5de Roermond City Swim

VV HEBES steunt 5de Roermond City Swim

VV HEBES steunt 5de Roermond City Swim
dinsdag  28 juni

Op 3 september a.s. wordt de 5de Roermond City Swim gehouden. Het goede doel voor deze editie is het Toon Hermans huis Roermond, een ontmoetingsplaats en wegwijzer voor mensen met kanker en hun naasten. Deelnemers kunnen zich op de gewenste afstand (500-1000-2000 meter) inschrijven op de website van Roermond City Swim Inschrijven – Roermond City Swim en in het veld ‘Bijzonderheden’ de notitie plaatsen: ik wil onderdeel zijn van Team Toon Hermans Huis.

Door mee te zwemmen steun je het Toon Hermans huis. VV HEBES hoopt dat velen mee zullen zwemmen met team Toon Hermans Huis en wenst de deelnemers veel succes. Aanmelden of meer informatie? Bezoek de website: www.roermondcityswim.nl

Terug naar overzicht