default-header

Flashback naar het EK ’88 door VV HEBES O13-1

HomeFlashback naar het EK ’88 door VV HEBES O13-1

Flashback naar het EK ’88 door VV HEBES O13-1

Flashback naar het EK ’88 door VV HEBES O13-1
zaterdag  6 juli

Vandaag een flashback naar het EK van 1988. Net als Nederland destijds verloor ook VV HEBES O13-1 vandaag de eerste wedstrijden door 2 zachtgezegd onoplettendheden in de achterhoede.

Daarna groeide HEBES in het tournooi en werden alle wedstijden gewonnen. In de finale kwam men weer tegen RKSVN uit Neer waar de eerste wedstrijd van werd verloren. Na een doelpuntloos gelijkspel ging HEBES, na 4 feilloos geschoten strafschoppen en 2 schitterend door keeper Daan Krum gestopte pingels, met de Beker voor de eerste plaats via Mc Donalds terug naar Heel en Beegden.

Terug naar overzicht