default-header

Uitgifte Jumbo MyClubStore verplaatst

HomeUitgifte Jumbo MyClubStore verplaatst

Uitgifte Jumbo MyClubStore verplaatst

Uitgifte Jumbo MyClubStore verplaatst
zondag  22 december

Vandaag zijn wij door de leverancier van de MyClubStore-actie op de hoogte gesteld dat de uitgifte van uw gespaarde artikelen dit weekend NIET door kan gaan. Door de grote hoeveelheid te produceren clubartikelen en vertragingen in de productie zijn zij helaas niet in staat geweest om alles op tijd gereed te hebben voor de geplande uitgifte voor aankomend weekend. Wel hebben we een nieuwe uitleverdatum doorgekregen.

De uitgifte is nu vastgesteld op 22 januari en zal op dezelfde locatie plaatsvinden, namelijk in:

CC Don Bosco
Monseigneur Savelbergweg 100
6097 AE Heel.

Houd uw e-mail in de gaten voor meer informatie en de exacte tijden. Onze excuses voor het ongemak.

Terug naar overzicht