default-header

100 jaar VV HEBES – Een eeuwfeest om te onthouden!

Home100 jaar VV HEBES – Een eeuwfeest om te onthouden!

100 jaar VV HEBES – Een eeuwfeest om te onthouden!

100 jaar VV HEBES – Een eeuwfeest om te onthouden!
maandag  20 mei

Een hartelijke dank aan iedereen die deze mijlpaal mogelijk heeft gemaakt door een geweldige samenwerking, toewijding en inzet: de jubileumcommissie, het bestuur, onze trouwe sponsoren, de altijd toegewijde vrijwilligers, en natuurlijk alle leden, oud-leden, en vrienden uit Maasgouw en omstreken die aanwezig zijn geweest op één of meerdere dagen.

Jullie aanwezigheid en steun hebben deze gebeurtenis legendarisch gemaakt. Een groot applaus voor ons allen! Hier kijken we met trots op terug.

Als aandenken aan deze feestelijke dagen is er op zondag 12 mei een prachtige groepsfoto gemaakt van de leden, oud-leden en sponsors. Voor degenen die graag een digitale kopie van deze foto willen, is deze op te vragen bij Roel Rutten (roel.rutten@planet.nl). Daarnaast is de originele foto voor het plakboek te koop bij Fotobeeldwinkel Sweegers. Het is een mooie herinnering aan een bijzondere dag en een blijvend aandenken aan de verbondenheid binnen onze gemeenschap.

Jubileum commissie VV HEBES 100 jaar.

Terug naar overzicht