default-header

DDL: Gemeentelijke derby tussen VV HEBES en FC Maasgouw eindigt in gelijkspel

HomeDDL: Gemeentelijke derby tussen VV HEBES en FC Maasgouw eindigt in gelijkspel

DDL: Gemeentelijke derby tussen VV HEBES en FC Maasgouw eindigt in gelijkspel

DDL: Gemeentelijke derby tussen VV HEBES en FC Maasgouw eindigt in gelijkspel
maandag  2 oktober

De derby tussen VV HEBES en FC Maasgouw werd zondagmiddag een wedstrijd van de keepers. Ondanks de vele honderd procent kansen voor de teams scoorden beide ploegen slechts
eenmaal: 1-1.

In de eerste helft stormden beide teams over het veld. Binnen het kwartier kon FC Maasgouw de leiding nemen, maar eerst redde Sjoerd Mulder en twee corners werden voor de doellijn onschadelijk gemaakt. Na de sterke openingsfase van de gasten liet HEBES zich zien: een schot van Tijn Leduc werd door Stan van de Braak gepakt en even later werd een bijna-doelpunt van
hem voor de lijn weggeschoten. Ook Kyo Hendricx kreeg zijn voet niet tegen de bal, waardoor het lang 0-0 bleef. Ruben Corbey schoot Maasgouw bijna op voorsprong, maar zijn hoekschop plofte op de lat.

Toch kwamen de gasten op voorsprong. Remco Reuterink bleef koel vanaf elf meter. Daarna zette de thuisploeg alles op alles om gelijk te maken. Iets dat lukte via Leduc, maar hij stond buitenspel. In de slotminuten viel in de attractieve derby toch de gelijkmaker. Mika Lemmens schoot raak uit een vrije trap en zorgde voor de 1-1. Iets waar beide trainers uiteindelijk mee konden leven.

Door Tim van Sintfiet, Dagblad De Limburger
Foto: © Jeroen Kuit 

Terug naar overzicht