default-header

Geen veldtrainingen meer? We trainen thuis gewoon verder!

HomeGeen veldtrainingen meer? We trainen thuis gewoon verder!

Geen veldtrainingen meer? We trainen thuis gewoon verder!

Geen veldtrainingen meer? We trainen thuis gewoon verder!
maandag  16 maart

Zoals jullie weten staat het voetbal even op pauze vanwege het coronavirus. Velen van jullie zitten thuis omdat de scholen zijn gesloten, maar niet getreurd. Met onze VTON PLAY app train je thuis gewoon verder. Download de app nu via je telefoon of tablet (Android & iOS) en probeer alle gave trucjes en skills uit. Vergeet jezelf niet te koppelen aan jouw HEBES-team, na goedkeuring van jullie trainer kun je meteen aan de slag gaan!

Check onderstaande promovideo! Veel voetbalplezier en een goede gezondheid toegewenst namens het HEBES-trainersteam!

Terug naar overzicht

VTON PLAY

De unieke combinatie tussen Trainer en Speler. Door te ontwikkelen Vcoins verdienen en leren van echte profs.