default-header

Geslaagde Benefietavond voor VV HEBES 100-Jarig Jubileum

HomeGeslaagde Benefietavond voor VV HEBES 100-Jarig Jubileum

Geslaagde Benefietavond voor VV HEBES 100-Jarig Jubileum

Geslaagde Benefietavond voor VV HEBES 100-Jarig Jubileum
Geslaagde Benefietavond voor VV HEBES 100-Jarig Jubileum
Geslaagde Benefietavond voor VV HEBES 100-Jarig Jubileum
Geslaagde Benefietavond voor VV HEBES 100-Jarig Jubileum
Geslaagde Benefietavond voor VV HEBES 100-Jarig Jubileum
Geslaagde Benefietavond voor VV HEBES 100-Jarig Jubileum
Geslaagde Benefietavond voor VV HEBES 100-Jarig Jubileum
vrijdag  15 december

In een sfeervolle ambiance vond afgelopen weekend de benefietavond plaats ter ere van het 100-jarig jubileum van VV HEBES. De veiling, geleid door veilingmeester Tom Delissen, bracht een scala aan fantastische items naar voren, met dank aan alle gulle bieders en donoren. Het damesteam van VV HEBES ondersteunde de avond op charmante wijze, waardoor de veiling een groot succes werd.

Tijdens deze benefietavond stond gezelligheid centraal, waarbij alle vrienden van VV HEBES bijdroegen aan het bijzondere karakter van het 100-jarig jubileum. Een oprechte dank gaat uit naar iedereen die aanwezig was en deze avond tot een onvergetelijke gebeurtenis heeft gemaakt. De aanwezigheid van burgemeester Dion Schneider en vertegenwoordigers van de gemeente Maasgouw werd zeer gewaardeerd.

De winnaars van de veilingitems werden gehuldigd, hun bijdrage vormt een solide basis voor het unieke jubileumweekend van 9-12 mei 2024. De avond werd afgesloten met een uitnodiging voor de Nieuwjaarsreceptie op 5 januari, waar alle aanwezigen kunnen proosten op een nieuw jaar vol sportieve hoogtepunten.

Een diepe waardering gaat uit naar sponsoren, leden en alle betrokkenen voor hun bijdrage aan deze speciale avond. Dankzij hun steun schijnt de ster van VV HEBES helderder dan ooit tevoren. De club kijkt dankbaar terug op een geslaagd evenement en kijkt vol vertrouwen naar de toekomst.


Foto’s: Mike Aretz

Terug naar overzicht