default-header

Nieuwe teamindeling online!

HomeNieuwe teamindeling online!

Nieuwe teamindeling online!

Nieuwe teamindeling online!
zaterdag  1 juni

Beste ouders/leiders,

De teamindeling voor het nieuwe seizoen staat weer online. De indeling wordt gemaakt door de technische commissie en bij de definitieve indeling zijn tevens vanuit de bovenbouw en onderbouw trainers/leiders betrokken geweest. Net als ieder jaar is dit een behoorlijke puzzel. Plezier en ontwikkeling staan voorop en we proberen daarom iedereen zo goed mogelijk in te delen, daar waar hij/zij thuis hoort. Helaas bestaat er nooit een ideaal plaatje en zullen er keuzes gemaakt moeten worden. Gedurende het seizoen melden nieuwe spelers zich aan en zijn er spelers die stoppen. Vrijwel ieder jaar verschuift mede hierdoor de indeling en kan het zijn dat er spelers in andere teams terecht komen. Gedurende het seizoen kan het zijn dat er wijzigingen plaats vinden om in te kunnen spelen op veranderingen en om spelers te kunnen doorschuiven/omwisselen indien nodig voor de ontwikkeling en het plezier van de spelers.

Mocht er onverhoopt iets zijn tav de indeling, dan kan dit kenbaar gemaakt worden via voetbaltechnisch@vvhebes.nl en zullen we zo snel mogelijk contact opnemen.

Met vriendelijke groet,

Technisch Commissie VV HEBES

Terug naar overzicht