default-header

Status voetbalvelden Sportpark HEBES

HomeStatus voetbalvelden Sportpark HEBES

Status voetbalvelden Sportpark HEBES

Status voetbalvelden Sportpark HEBES
woensdag  11 maart

De laatste weken worden veel trainingen afgelast vanwege de slechte weersomstandigheden. VV HEBES beseft dat dit erg vervelend is; iedereen is tenslotte lid van een voetbalvereniging om te kunnen voetballen. Helaas is deze situatie overmacht. Als we in het weekend wedstrijden willen spelen, zullen we de velden doordeweeks moeten ontlasten in deze weersomstandigheden. Bovendien willen we de velden niet zo ver kapot spelen dat zelfs de zomerse groeiperiode te kort is om de grasmat goed te laten herstellen. Want dan zijn de problemen volgend seizoen nog groter. Gelukkig zijn de vooruitzichten vanaf komende week weer een stuk beter.

Terug naar overzicht