default-header

Uitnodiging jaarvergadering VV HEBES op 14 december

HomeUitnodiging jaarvergadering VV HEBES op 14 december

Uitnodiging jaarvergadering VV HEBES op 14 december

Uitnodiging jaarvergadering VV HEBES op 14 december
donderdag  30 november

VV HEBES nodigt alle leden van harte uit om deel te nemen aan de jaarvergadering op 14 december a.s. om 21:00 uur. De vergadering zal plaatsvinden in de kantine van VV HEBES, gelegen aan Baexemerweg 1a te Beegden.

Tijdens deze bijeenkomst zullen belangrijke zaken worden besproken, en het bestuur hoopt op een grote opkomst van haar leden. De vergadering biedt tevens de gelegenheid voor leden met interesse om toe te treden tot het bestuur. Kandidaten die zich willen verkiesbaar stellen dienen een schriftelijk verzoek in te dienen bij de secretaris, ondersteund door vijf handtekeningen van medeleden van de vereniging. Dit verzoek dient vóór 7 december 2023 te zijn ingediend.

Namens het bestuur van VV HEBES wordt gehoopt op een vruchtbare en goed bezochte vergadering. Het is een uitgelezen kans om betrokken te zijn bij de toekomst van de vereniging en mee te beslissen over belangrijke kwesties.

Wij kijken ernaar uit u allen te mogen ontmoeten en verheugen ons op een constructieve bijeenkomst.

Het bestuur van VV HEBES

Terug naar overzicht