default-header

Update Corona maatregelen

HomeUpdate Corona maatregelen

Update Corona maatregelen

Update Corona maatregelen
donderdag  23 april

Op dinsdag 21 april is door het kabinet het eerste lichtpuntje geboden om het amateurvoetbal weer voorzichtig op te starten. Vanaf 29 april mag jeugd weer georganiseerd en beheersbaar gaan voetballen. Zo mogen kinderen tot en met 12 jaar (basisschoolleeftijd, t/m O13 leeftijdscategorie) van de overheid weer komen trainen, waarbij ze niet per se de 1,5 meter afstand hoeven aan te houden. Voor jeugd van 13 tot en met 18 jaar (voortgezet onderwijs, O14 t/m O19 leeftijdscategorie) is dit ook toegestaan mits zij wél op 1,5 meter afstand van elkaar blijven. VV HEBES streeft ernaar om vanaf volgende week woensdag dan ook voor alle jeugd weer trainingen te gaan verzorgen.

Op dit moment zijn we aan het uitwerken wat dit concreet betekent en hoe we ‘coronaproof’ kunnen sporten. We komen daar uiteraard zo snel mogelijk op terug.

Hopelijk tot snel en in de tussentijd: blijf gezond!

Bestuur VV HEBES

Terug naar overzicht