default-header

VV HEBES 1 – VV Spaubeek 1 zal gespeeld worden in Spaubeek

HomeVV HEBES 1 – VV Spaubeek 1 zal gespeeld worden in Spaubeek

VV HEBES 1 – VV Spaubeek 1 zal gespeeld worden in Spaubeek

VV HEBES 1 – VV Spaubeek 1 zal gespeeld worden in Spaubeek
zaterdag  2 december

De afgelopen weken hebben we maar weinig droge dagen gekend en dat heeft ook zijn weerslag op het amateurvoetbal. Onze grasmat heeft namelijk flink te lijden onder de aanhoudende regen. Hierdoor stond het duel: VV HEBES 1 – VV Spaubeek 1 van zondag 3 december op losse schroeven. Om het programma niet te verstoren, is besloten het duel om te draaien. Dit betekent dat a.s. zondag de wedstrijd plaats zal vinden op Sportpark Spaubeek en dus niet in Beegden.

Verder belangrijk om te weten: vanwege de wintertijd en het feit dat we inmiddels de laatste maand van 2023 zijn ingegaan, zal de aftrap al om 14.00 uur plaatsvinden. We hopen op jullie begrip en kijken ernaar uit om ondanks de weersperikelen een sportieve en gezellige dag te beleven.

Adres:
Sportpark Spaubeek
Musschenberg 26
6176 BD Spaubeek

Terug naar overzicht